Прекційна фарба
Коли виробники проекторів в 90-і роки минулого століття розгорнулися в бік масового споживача для домашнього використання, разом з технологіями офісних проекторів нам дісталися у спадок рулонні екрани. Такі екрани представляють собою полотно з ПВХ, яке згортається в металевий короб на довгий стрижень - механічним шляхом або за допомогою електроприводу. Останнім часом з'явилися вінілові - гладкі екрани, але вони не так міцні, як ПВХ або скловолоконні, і вимагають обережного поводження.
Розмір рулонного екрану 120 "з електромотором становить більше 3-х метрів в довжину. Такі габарити при чималій вазі - нелегке завдання для підйому на високий поверх і подальшого монтажу. Необхідно також пам'ятати - чим більше розмір екрана, тим більше шансів на провис його поверхні і поява хвиль. Коштують такі рішення в зазначеному розмірі від 20 000 грн., І все одно виглядають в житловій кімнаті непривабливо.
Як же натяжні екрани на рамі, запитаєте ви? Так - вони завжди йдуть класом вище. Але чи готові ви платити ці гроші, і перетворювати вітальню кімнату в стаціонарний кінотеатр?
І тим не менше, ми розуміємо, що такий екран - неминучість, коли бажання долучитися до великого кіно прийшло раптово. Або коли немає жодної вільної стіни в приміщенні.
Однак, з огляду на сучасні тенденції - все більше людей замислюються про попереднє проектування дизайну простору квартири до її ремонту. І це найправильніше рішення! В цьому випадку, відсутня необхідність використання рулонних екранів, які як і раніше, нагадують офіс.
Тепер створювати проекційні поверхні можна практично на будь-якій ділянці квартири або навчальної аудиторії!
Компанія Le Vanille створила і випустила на ринок серію проекційних фарб, яка пропонує ті ж оптичні властивості, що й механічні екрани. Таке рішення в порівнянні з механічними екранами пропонує неймовірну свободу творчості для дизайну ваших приміщень. На відміну від громіздкого металевого короба, з яким необхідно або мириться, або ховати його в елементи меблів, проекційну фарбу можна наносити на практично будь-яку рівну поверхню, а з огляду на вартість погонного метра комерційних екранів, з'являється шикарна можливість за прийнятні гроші дозволити собі екран величезних розмірів.
Одного літра проекційної фарби Le Vanille Screen paint вистачає в два шари на екран 120 ", а це в три-чотири рази дешевше рулонних екранів прийнятної якості.
По суті, все, що вам необхідно для першого занурення в світ великого кіно - це обраний вами проектор і рівна поверхня, на яку буде нанесена фарба - хоч стіна в будинку, хоч шматок гіпсокартону або МДФ. В офісі або навчальному класі, таке рішення також стане в нагоді. А наприклад двошаровий склад з магнітною фарби і проекційно-маркерной дозволить створити в таких аудиторіях унікальну стіну, на якій можна відзначати магнітними елементами важливі місця, малювати маркерами і при цьому проектувати зображення!
А для серйозних і вражаючих рішень дизайнер допоможе вам вписати такий екран практично в будь-який стиль, обігравши його як акцентное місце в будинку або максимально приховавши від сторонніх очей - зробивши наявність великого домашнього кінотеатру приємним сюрпризом для гостей. Ідей для творчості незліченне число.
З огляду на наявність різних умов для проектування, Le Vanille підготував цілу серію проекційних фарб, намагаючись врахувати всі сучасні тенденції - від доступних домашніх кінотеатрів і мобільних рішень, до офісних завдань.